ניהול קופות גמל אישיות IRA – אנו נתפור "חליפה אישית" עבורכם!!

 

 

קופת גמל אישית הינה אפשרות השקעה פנסיונית חדשה שאושרה ע"י משרד האוצר בשנת 2010.  עקרונות אפשרות ההשקעה החדשה מוכרים ונהוגים שנים רבות בארה"ב ובבריטניה כ – IRA (Individual Retirement Account) ) ומהותה בישראל מתן אפשרות לראשונה לניהול אישי של קופות גמל וקרנות השתלמות תוך שמירה על הזכויות וההטבות הניתנות לחוסכים בקופות הגמל הרגילות.

רויטר מידן בית השקעות יכולה וערוכה להעניק לכם ניהול אישי של כספי החסכון הפנסיוני שלכם תוך התאמה ממוקדת ואינדיבידואלית בצרכי ההשקעה האישיים שלכם.

במצבכם הנוכחי, חסכונותיכם בקופות גמל וקרנות השתלמות "מעורבבים" עם אלפים רבים של עמיתים בעלי פרופיל וצרכים שונים משלכם. אנו מניחים שלפחות חלקכם לא היה מעוניין בדיעבד ל"התקע" מבלי שהתכוונתם לכך לפני המשבר הגדול של שנת 2008 עם חשיפה של ארבעים אחוז ויותר במניות בחסכון הפנסיוני הכולל שלכם וזאת רק כי אתם "מעורבבים" כאמור שלא עפ"י ההעדפות והצרכים הספציפיים שלכם.

חסכונותיכם בקופות גמל שינוהלו ע"י רויטר מידן בית השקעות יהנו מהתאמה אישית עפ"י רמות סיכון פרטניות שתבחרו בהתאם לפרופיל שלכם כחוסך (מצב פיננסי כולל, מצב תעסוקתי, טווח השקעה, יכולת התמודדות עם תנודתיות קיצונית של שווקי ההון ועוד).

בניהול ע"י רויטר מידן בית השקעות תוכלו לקבל עפ"י דרישה מצב והרכב ההשקעות עדכני של החסכונות שלכם ולדבר באופן ישיר עם מנהל התיקים אשר מנהל אותם. בנוסף, נשלח לכם על ידינו דו"ח רבעוני מפורט לגבי תיק ההשקעה (הרכב התיק, תשואה שהושגה, פעולות בחשבון, דמי ניהול שניגבו וכיוב')

 

אילו כספים ניתן לחסוך בקופת גמל אישית?

 

  • כסף שהופקד בקרן השתלמות
  • קופת גמל של חוסך "שכיר במעמד עצמאי".
  • כספים עצמאיים של עמית עצמאי (אשר הופקדו עד ל – 31/12/2005 והניתנים למשיכה לאחר 15 שנה או בהגיע העמית לגיל 60 וכאשר ותק הקופה מעל 5 שנים.

 

מעניין אותך?, ניתן לתאם פגישה ללא התחייבות בטלפון 08-9367700 שלוחה 2

// שפת התוסף, עברית - ברירת מחדל: he, אנגלית: en nl_lang = "he"; // מיקום התוסף, שמאל למעלה - ברירת מחדל: tl, שמאל למטה: bl, ימין למעלה: tr, ימין למטה: br nl_pos = "bl"; // הצהרת הנגישות עבור התוסף, כתובת ישירה אל הצהרת הנגישות של האתר שלך nl_link = "0"; // צבע התוסף המתאים ביותר לאתרך מתוך 10 צבעים לבחור מתוכם כרגע nl_color = "blue"; nl_dir = "https://kidumplus.top/nagish2/nl-files/"